Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Ellis - linka 12

Momentálne nie som online .

0900 699 199
linka 12
výklad karet,věštění
 0900 699 199
linka 12
 

Dobrý deň,

volám sa Ellis, už veľa rokov sa zaujímam o ezoteriku, úspešne vykladám tarotové karty a aktívne pracujem s drahými kameňmi.

Ľudia túžia poznať budúcnosť a reč symbolov tarotu dokáže otvoriť univerzálne vedomie a komunikáciu s ním. Každý má v sebe už nastavené riešenie všetkých situácií, ktoré nás v živote stretávajú. Máme veľa možností, len nevieme, ktorú si vybrať a ktorá bude ta správna. A preto som tu, abysom Vám s pomocou tarotu ukázala, čo vás na tej ktorej ceste čaká a je len na Vás, čo si vo svojom živote zvolíte a kadial sa vydáte.

Tarotu sa môžeme pýtať na čokoľvek a každá karta, vytiahnutá ako odpoveď na presne položenú otázku nám s takou istou presnosťou odpovedá. Už vopred budete vedieť, na čo sa pripraviť, čoho sa vyvarovať a na čo sa tešiť. Však kto je pripravený, neni zaskočený.

Veštbu doplňujem aj anjelskými kartami a môžem tiež poradiť s výberom kryštálu pre Vašu ochranu, zdravie a energiu. Minerály a kryštály v sebe skrývajú obrovskú moc, ktorú nám ponúkajú na energetickú ochranu a upevňovanie našeho zdravia, len si vybrať ten správny kryštál. Vedieť ako s ním zaobcházdať a ako sa oň starať. Teším sa na Vaše zavolanie.

S láskou  Ellis