Orisio
Sledujte nás na Facebooku

VEŠTIA VÁM ONLINE:

 • Ospravedlňujeme sa, ale momentálne pre Vás naberáme nové sily
 • ... a tešíme sa opäť
  po šiestej hodine rannej.
 •  
  Osudové spojenie - 99
    0900 699 199
 •  
  Riešite vzťah? - 33
    0900 699 199
 • Čaroit

  Je čarokrásny, mocný, ale aj stále tajomný kameň fialovej farby s pásikmi ďaľších minerálov. Čaroit je nesmierne vzácny a mladý minerál, ktorý sa nachádza len na jedinom mieste na svete. Objavili ho až v roku 1976 nedaleko rieky Čary v Jakútsku, podľa ktorej ho aj pomenovali. Pod jeho vplyvom dokážeme vnímať život v celej jeho dokonalosti. Je tiež kameňom meditácie a položený na šiestej čakre otvára tretie oko. Probúdza intuíciu a túžbu po poznaní. Zavádza do nekonečných kútov duše a ukazuje nám skutočný zmysel života. Odkláňa naše myslenie od materiálneho sveta a otvára nám prístup k iným dimenziám existencie a duchovným formám života. Tento tajomný kamienok zaručene pomáha v ťažkých situáciach, podporuje schopnosť spozorovať nebezpečenstvo a rozoznať podstatné. Zmierňuje následky šokov a rozchodov.

  Pod vplyvom čaroitu získame nadhľad. Krok za krokom nám ukazuje riešenia aj zložitých nástrah, kedy sa pomocou intuície dokážeme správne rozhodnúť. Dodáva odvahu, rozhodnosť a podporuje schopnosť koncentrácie. Pomáha rozpúšťať obavy a zbavuje cudzích vplyvou a nátlakov.

  Doporučujem: nosiť pri sebe kúsok čaroitu, predovšetkým pri strese a psychickom preťažení. Ak si položíme kamienok pod vankúš, zaistí nám kľudný ozdravujúci spánok a inšpirujúce sny. Pitím elixíru z čaroitu skvelo podporíme pamäť a imunitný systém. Na telesnej rovine podporuje látkovú výmenu, ukľudňuje nervy a posilňuje srdečnú činnosť. Je vhodný na čakru temena a čela.

  Očista čaroitu: dôkladne opláchneme v tečúcej vlažnej vode. Nabíjame mesačným svitom, alebo ráno na neprimom slunku. Do ďalšieho použitia je vhodné nechať čaroit odpočívať na drúhe krištálu, alebo ametystu.

  Posielam všetkým lúč lásky a prajem čarokrásne chvíle s čaroitom

  Vaša kartárka a čarodejnica Ellis